KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15175005
nr 1517 5005
Oidentifierad konstnär. Signerad, Lindgren, kvinnoporträtt. Omkring 1900, Olja på duk, 55x40 cm, yttermått inklusive ram: 79x64 cm
Kondition: slitage, färgbortfall, skadad ram
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 januari 2023
kl 20:50:00